logo2.jpg

imta
iş bitirmelerimiz
Şirketimizden
Balıkesir
Tokat
Gemlik
Reşadiye
Zile
Turhal
Bursa
Aydın
Çelik uygulama
Dekorasyon
Düzenlemeler
Sosyal yapılar
Konut yapıları
Peyzaj
İletişim

imtaMİMARLIK
MÜHENDİSLİK
DANIŞMANLIK
İNŞAAT
TAAHHÜT
TURİZM
REKLAMCILIK

MESLEKTE 30 YIL

Firmamız 1979 yılında kurulmuş olup,faaliyetlerini 1996 tarihine kadar serbest meslek grubu içersinde gerçekleştirmiş,1996 yılından bu yana ise şirket olarak sürdürmektedir. Sonuç olarak şirketimizin faaliyet süresi 30 yıldır.

Kurucu ve ortağımız İlker Yılmaz 1979 Temmuz ayında Ankara D.M.M.A. Mimarlık Fakültesi'nden mezun olduktan sonra "İlke Mimarlık" bürosu adı altında iş yerini açarak faaliyetine başlamış ve bu faaliyet,gelişen çağın gereği olarak 27.12.1996 tarihinde "İlke,Mimarlık,Taahhüt "kelimelerinin baş harflerinden oluşan "İMTA" isimli şirket ile devam etmiştir.Şirketimizin ismi aynı zamanda "İnşaat,Mimarlık ve Taahhüt" kelimelerinin de baş harflerinden oluşan bir simgedir.

Firmamız faaliyetlerine, öncelikle resmi ve özel yapıların projelerinin tasarım taahhütleri şeklinde başlamış, daha sonra 1984 yılından 1996 yılına kadar bir çok işyeri ve konut inşa ederek,inşaat sektöründe de başarılı profiliyle yerini almıştır.

Şirketimiz halen proje tasarımı ağırlıklı olarak çalışmalarına devam etmekte olup; konut ve sosyal yapılar ile eğitim binaları projelendirilmelerinden kazanılmış deneyimlerini yine çeşitli sosyal,kültürel,eğitim ve idari yapıların projelendirilmeleri ile sürdürmektedir.


imta@imta.com.tr

Bize ulaşmak için lütfen yukarıdaki e-mail adresini kullanınız